?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Поделиться Next Entry
Парафіяни вітали владику оплесками...
СУПчика хочится
kalakazo
До сего дни киевский протопоп УПЦ МП Andriy Dudchenko:


"Сьогодні після Божественної літургії в Спасо-Преображенський собор у слові до парафіян владика Oleksandr Drabinko повідомив про Собор Православної Церкви України, який відбувся в суботу 15 грудня в Софії Київській, та про вірчу грамоту Вселенського Патріарха Варфоломія про визнання канонічного статусу митрополита Олександра, який підтримав рішення Собору та увійшов в клір Православної Церкви України.

Сьогодні вперше під час літургії в нашому соборі поминали Вселенського Патріарха Варфоломія та Блаженнішого Митрополита Київського Епіфанія. “Я хочу подякувати Парафіяльній раді і особисто її голові Ігорю Володимировичу Лисову за те, що наша парафія залишилася в єдності та прямує до єдності нашої святої автокефальної апостольської Київської Церкви. Нехай нас усіх Господь укріпить у вірі, правді і любові”, – сказав митрополит Олександр. Парафіяни вітали владику оплесками".

отсюда


  • 1
"Парафіяни вітали владику оплесками"
"оплесками"


Извините.

Может кто знает..
Батюшка на картинке - от москалей или   с Константинополя?

Слава Украине - героям слав.
Слава нации - смерть врагам.

Слава Iсусу Xристу  - слава навіки Богу
2018-12-19_153316

(Deleted comment)
Нацисты и благословения непричом. Это просто римский салют, а парень любитель древнего Рима, вероятно большой эрудит, по крайн. мере его интеллектуальная физиономия приятно выделяется на фоне отупевших старух.

  • 1