?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Поделиться Next Entry
Парафіяни вітали владику оплесками...
СУПчика хочится
kalakazo
До сего дни киевский протопоп УПЦ МП Andriy Dudchenko:


"Сьогодні після Божественної літургії в Спасо-Преображенський собор у слові до парафіян владика Oleksandr Drabinko повідомив про Собор Православної Церкви України, який відбувся в суботу 15 грудня в Софії Київській, та про вірчу грамоту Вселенського Патріарха Варфоломія про визнання канонічного статусу митрополита Олександра, який підтримав рішення Собору та увійшов в клір Православної Церкви України.

Сьогодні вперше під час літургії в нашому соборі поминали Вселенського Патріарха Варфоломія та Блаженнішого Митрополита Київського Епіфанія. “Я хочу подякувати Парафіяльній раді і особисто її голові Ігорю Володимировичу Лисову за те, що наша парафія залишилася в єдності та прямує до єдності нашої святої автокефальної апостольської Київської Церкви. Нехай нас усіх Господь укріпить у вірі, правді і любові”, – сказав митрополит Олександр. Парафіяни вітали владику оплесками".

отсюда


  • 1
Полюбому лучше ротовских гомоепископов) А этого Сашку не советую раздражать, он в молодости занимался единоборствами и сейчас еще здоровяк, из любого российского епископа эскалоп сделает.

и сейчас еще здоровяк

Зело пузат сей здоровяк, уже все, сбитый летчик.
А какой красавчик был, да не в коня корм - Персей больше по мальчикам.

Re: и сейчас еще здоровяк

(Anonymous)
Да лан, Сашке чтоб в форму придти нужно потренировать жим с груди да еще турник не помешает. А вот вам молодость уже не вернуть(

Re: и сейчас еще здоровяк

Моя молодость при мне, чего ее возвращать.
А вот у вас - ни молодости, ни мудрости:(

слив зассчитан

(Anonymous)
Моя молодость и мудрость при мне. А вот у вас - ни молодости, ни мудрости, ни денег:(
Короче, слив засчитан:)

  • 1