?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Поделиться Отметить Next Entry
Парафіяни вітали владику оплесками...
СУПчика хочится
kalakazo
До сего дни киевский протопоп УПЦ МП Andriy Dudchenko:


"Сьогодні після Божественної літургії в Спасо-Преображенський собор у слові до парафіян владика Oleksandr Drabinko повідомив про Собор Православної Церкви України, який відбувся в суботу 15 грудня в Софії Київській, та про вірчу грамоту Вселенського Патріарха Варфоломія про визнання канонічного статусу митрополита Олександра, який підтримав рішення Собору та увійшов в клір Православної Церкви України.

Сьогодні вперше під час літургії в нашому соборі поминали Вселенського Патріарха Варфоломія та Блаженнішого Митрополита Київського Епіфанія. “Я хочу подякувати Парафіяльній раді і особисто її голові Ігорю Володимировичу Лисову за те, що наша парафія залишилася в єдності та прямує до єдності нашої святої автокефальної апостольської Київської Церкви. Нехай нас усіх Господь укріпить у вірі, правді і любові”, – сказав митрополит Олександр. Парафіяни вітали владику оплесками".

отсюда


  • 1

Re: Вчите бл..ди нашу мову! (надпись на футболке в Одессе)

(Anonymous)
Двадцать лет назад один мой знакомый привез с Украины детскую книжку, переведенную на мову, "Снежную королеву", и читал ее время от времени трехлетней дочке. Но получалось плохо, т. к. девочка немедленно начинала хохотать, до слез и до икоты. Ну, вот что тут поделать? Ну, такая уж мова мэлодычна. На ватницу и кремлебота такая маленькая девочка никак не тянула, да и слов таких тогда не было. Но - валялась и хохотала. Трехлетка.

Re: Вчите бл..ди нашу мову! (надпись на футболке в Одессе)

(Anonymous)
Странная девочка...

Re: Вчите бл..ди нашу мову! (надпись на футболке в Одессе)

(Anonymous)
Я тоже смеялся, когда услышал, что Кощей Бессмертный - это "Чахлик Невмерущий".

Варвара
А хохотала до упаду, когда услышала перевод "Барбосик, бедный как же тебе плохо" на мове "Барбосик, бидный, як же тебе похано"!!

  • 1