?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Поделиться Next Entry
Парафіяни вітали владику оплесками...
СУПчика хочится
kalakazo
До сего дни киевский протопоп УПЦ МП Andriy Dudchenko:


"Сьогодні після Божественної літургії в Спасо-Преображенський собор у слові до парафіян владика Oleksandr Drabinko повідомив про Собор Православної Церкви України, який відбувся в суботу 15 грудня в Софії Київській, та про вірчу грамоту Вселенського Патріарха Варфоломія про визнання канонічного статусу митрополита Олександра, який підтримав рішення Собору та увійшов в клір Православної Церкви України.

Сьогодні вперше під час літургії в нашому соборі поминали Вселенського Патріарха Варфоломія та Блаженнішого Митрополита Київського Епіфанія. “Я хочу подякувати Парафіяльній раді і особисто її голові Ігорю Володимировичу Лисову за те, що наша парафія залишилася в єдності та прямує до єдності нашої святої автокефальної апостольської Київської Церкви. Нехай нас усіх Господь укріпить у вірі, правді і любові”, – сказав митрополит Олександр. Парафіяни вітали владику оплесками".

отсюда


  • 1
Формально вы правы, а фактические обстоятельства таковы, что этот собор во всех отношениях - отдельный случай. Хозяин - строительный делец ( и сами понимаете, что "приходской совет" при нём - фикция больше, чем где бы то ни было), статус собора - ставропигиальный ( настоятель - митр. Онуфрий, прихватизатор Драбинко - его наместник).
Что, естественно, не мешает ни вам, ни другим, при желании, включать его в какую угодно статистику и иллюстрировать этим примером свои умозаключения.

  • 1